Nasi handlowcy

Wybierz:

  • Krzysztof Bogusiewicz
    Dyrektor Handlowy
    tel.: +48 603 302 080
    tel.: +48 22 458 95 65
    e-mail: k.bogusiewicz@tb.eu

    Pojazdy cężarowe DAF
  • Marcin Samoraj
    Area Sales Manager
    tel.: +48 785 854 754
    tel.: +48 22 458 95 60
    e-mail: m.samoraj@tb.eu

    Pojazdy cężarowe DAF
  • Michał Skorek
    Area Sales Manager
    tel.: +48 665 664 210
    tel.: +48 22 458 95 71
    e-mail: m.skorek@tb.eu

    Pojazdy cężarowe DAF
  • Piotr Mazur
    Area Sales Manager
    tel.: +48 607 382 669
    e-mail: p.mazur@tb.eu

    Pojazdy cężarowe DAF
  • Daniel Walewski
    Area Sales Manager
    tel.: +48 698 004 626
    tel.: +48 22 458 95 89
    e-mail: d.walewski@tb.eu

    Pojazdy cężarowe DAF

  • Paweł Przybyłkowicz
    Network Warehouses Manager
    tel.: +48 605 552 049
    tel.: +48 22 458 95 56
    e-mail: p.przybylkowicz@tb.eu

    Części zamienne
  • Mariusz Kajak
    Parts Manager
    tel.: +48 665 664 301
    tel.: +48 22 458 95 63
    e-mail: m.kajak@tb.eu

    Części zamienne
  • Daniel Drzewiecki
    Parts Sales
    tel.: +48 665 664 302
    tel.: +48 22 458 95 80
    e-mail: d.drzewiecki@tb.eu

    Części zamienne
  • Konrad Mielczarek
    Parts Sales
    tel.: +48 609 660 248
    e-mail: k.mielczarek@tb.eu

    Części zamienne
  • Tomasz Guzek
    Area Sales Manager
    tel.: +48 605 226 688
    tel.: +48 42 209 22 16
    e-mail: t.guzek@tb.eu

    Pojazdy cężarowe DAF
  • Marcin Janicki
    Area Sales Manager
    tel.: +48 661 661 475
    e-mail: m.janicki@tb.eu

    Pojazdy cężarowe DAF
  • Wiesław Najdek
    Area Sales Manager
    tel.: +48 785 501 670
    tel.: +48 42 209 22 03
    e-mail: w.najdek@tb.eu

    Pojazdy cężarowe DAF
  • Zbigniew Ligowski
    Area Sales Manager
    tel.: +48 605 851 302
    e-mail: z.ligowski@tb.eu

    Pojazdy cężarowe DAF
  • Dariusz Łapka
    Area Sales Manager Used Trucks
    tel.: +48 607 600 156
    e-mail: d.lapka@tb.eu

    Pojazdy cężarowe DAF

  • Tomasz Morawski
    Parts Sales
    tel.: +48 661 661 725
    e-mail: t.morawski@tb.eu

    Części zamienne
  • Maciej Szczepaniak
    Parts Sales
    tel.: +48 785 501 022
    e-mail: m.szczepaniak@tb.eu

    Części zamienne
  • Mariusz Stawicki
    Area Sales Manager
    tel.: +48 785 854 864
    tel.: +48 29 643 09 90
    e-mail: m.stawicki@tb.eu

    Pojazdy cężarowe DAF

  • Mariusz Skowroński
    Parts Sales
    tel.: +48 661 661 800, +48 29 643 09 91
    e-mail: m.skowronski@tb.eu

    Części zamienne
  • Jarosław Rzepczyński
    Area Sales Manager
    tel.: + 48 601 288 567
    e-mail: j.rzepczynski@tb.eu

    Pojazdy cężarowe DAF

  • Daniel Drzewiecki
    Parts Sales
    tel.: +48 665 664 302
    e-mail: d.drzewiecki@tb.eu

    Części zamienne
  • Arkadiusz Dyrdowski
    Area Sales Manager
    tel.: +48 601 283 219
    e-mail: a.dyrdowski@tb.eu

    Pojazdy cężarowe DAF

  • Jarosław Rzepczyński
    Area Sales Manager
    tel.: + 48 601 288 567
    e-mail: j.rzepczynski@tb.eu

    Pojazdy cężarowe DAF

  • Konrad Mielczarek
    Parts Sales
    tel.: +48 609 660 248
    e-mail: k.mielczrek@tb.eu

    Części zamienne
  • Piotr Popławiec
    Pojazdy Specjalne i Komunalne Area Sales Manager
    tel.: +48 661 661 477
    e-mail: p.poplawiec@tb.eu

    Pojazdy cężarowe DAF

  • Marek Brzostek
    Area Sales Manager Used Trucks
    tel.: +48 693 061 421, +48 22 458 95 76
    e-mail: m.brzostek@tb.eu

    Pojazdy cężarowe DAF
  • Dariusz Łapka
    Area Sales Manager Used Trucks
    tel.: +48 607 600 156
    e-mail: d.lapka@tb.eu

    Pojazdy cężarowe DAF

Ta strona korzysta z plików cookie

Firma DAF stosuje pliki cookie, aby poprawić działanie niniejszej strony internetowej oraz zapewnić możliwie najlepszą obsługę. Ponadto firma DAF korzysta z funkcji Google Analytics w celu analizy sposobu korzystania przez Państwa z naszej strony. Dane uzyskane w ten sposób pozostają anonimowe. Pliki cookie stosowane przez firmę DAF są całkowicie bezpieczne, jednak można zmienić ustawienia dotyczące tych plików w przeglądarce internetowej.

Skontaktuj się z serwisem

Ważne telefony

24h/7dni

PTS: 22 541 95 41
ITS: +31 40 214 30 00
HOLOWANIE: 696 00 99 00

Polub nas na
Facebooku